Občianske združenie Vagus zriadilo v Bratislave prvú ambulanciu všeobecného lekárstva pre ľudí bez domova. Komplene vybavený a schválený priestor však ani po pár mesiacoch nemá lekára a sestru. O možných príčinách problému sa Kristína Babicová rozprávala s prezidentkou Zväzu ambulantných poskytovateľov Jaroslavou Orosovou:
Ambulancia pre ľudí bez domova v Bratislave naďalej nemá lekára
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Kristína Babicová; ILUST. FOTO: TASR - Dano Veselský