ATLETIKA: 31. ročník Banskobystrickej latky
V Banskej Bystrici včera skákali do výšky tí najlepší na svete.
19. 2. 2025 | 09:51
V Banskej Bystrici včera skákali do výšky tí najlepší na svete.
Nové Zámky v 49. kole prehrali na ľade majstrovskej Nitry 1:13.
Slovenky sa do najlepšej tridsiatky nedostali.
Zrakovo znevýhodnená lyžiarka pred tromi rokmi ukončila svoju aktívnu kariéru.
Fanúšikovia atletiky, konkrétne skoku do výšky, sa tešia na dnešný večer.
Deviate majstrovstvá sveta má za sebou náš najskúsennejší lyžiar Adam Žampa.
Zjazdár získal na zimných paralympijských hrách 5 zlatých a 5 strieborných medailí.
V Gruzínsku sme získali kompletnú medailovú zbierku.
Uskutočnia sa v ôsmich našich mestách.
Tomáš Surový sa cez víkend posadil v Slovane na trénerskú stoličku po odvolaní Petra Oremusa