Bobistka Lucia Mokrášová sa vo februári predstavila na zimnej olympiáde v Miláne a Cortine. Spolu s Viktóriou Čerňanskou obsadili v súťaži dvojbobov 19. miesto. Nasledujúce hry o štyri roky vo Francúzsku budú pravdepodobne už bez slovenskej dvojice, pretože Mokrášová už svoju budúcnosť v ľadovom tobogáne nevidí. Viac povedala Svetlane Barátovej.
102606270625;Baratova;Mokrasova Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Slovenské bobistky Viktória Čerňanská a Lucia Mokrášová v cieli 2. jazdy v súťaži dvojbobov žien. Na snímke slovenské bobistky zľava Viktória Čerňanská a Lucia Mokrášová reagujú po 2. jazde v súťaži dvojbobov žien na XXV. zimných olympijských hrách Milano - Cortina 2026 v piatok 20. februára 2026 v Cortine d'Ampezzo.