Hokejový útočník Martin Chromiak má za sebou najlepšiu sezónu v zámorí. Aj keď zatiaľ nenakukol do NHL, tak v nižšej AHL strelil za Ontario 28 gólov a pridal aj rovnaký počet asistencií. Od Los Angeles si vyslúžil novú ročnú dvojcestnú zmluvu. V Trenčíne začal už s prípravou na sezónu, v ktorej má jasný cieľ – presadiť sa v prvom tíme kráľov. Viac povedal Svetlane Barátovej.
HOKEJ: Martin Chromiak má za sebou najlepšiu sezónu v zámorí
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Svetlana Barátová; FOTO: TASR - Jakub Kotian