V Trenčíne bola včera oslava Medzinárodného olympijského dňa. Podporili ho viacerí naši športovci, medzi nimi aj hokejový obranca Samuel Kňažko. Po májových majstrovstvách sveta si stihol trošku oddýchnuť, ale už začal s prípravou na novú sezónu. Druhý rok bude pôsobiť v českých Vítkoviciach. Porozprávala sa s ním Svetlana Barátová.
HOKEJ: Kňažko začal s prípravou na novú sezónu
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Svetlana Barátová; Foto: TASR