Miroslav Šatan obhájil post prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja. Do funkcie na nový olympijský cyklus v rokoch 2026 až 2030 ho zvolili delegáti dnešného kongresu. Podrobnosti má Martin Balážik.
HOKEJ: Šatan obhájil post prezidenta SZĽH
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Na snímke staronový prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Miroslav Šatan počas tlačovej konferencie 22. júna 2026 v Bratislave. Miroslav Šatan podľa očakávania zostane na čele SZĽH. Jediný kandidát na najvyšší post dostal na pondelkovom volebnom Kongrese zväzu 359 z 390 hlasov a čaká ho už tretie funkčné obdobie.