Emisie CO₂, čiže oxidu uhličitého, u nás dlhodobo klesajú a oproti roku 1990 je ich produkcia nižšia o viac ako polovicu. Nie každý ale vie, že tieto hodnoty odborníci nezískavajú meraním. Téme sa venovala Blažena Bóoczová.
Ako vieme, že emisie CO₂ naozaj klesajú?
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Blažena Bóoczová; FOTO: pixabay/geralt