Príbeh pani Evy z roku 2008 o prípade exekúcie.
Príbeh pani Evy je z roku 2008. O 4 roky na to sa začala jej súdna odysea a v roku 2015 sme ju prvýkrát vysielali v televíznom Občanovi za dverami . Namietala, že jej exekúcia nie je v poriadku, lebo vzišla z rozhodcovského súdu, ktorý mala zahrnutý do Všeobecných obchodných podmienok v podpísanej zmluve. Čo sa vlastne stalo vám vysvetlí redaktorka Gabika Pirošková:
Občan za dverami
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Gabriela Pirošková; Foto: RTVS