V dopravných správach Zelenej vlny už od rána počúvame o neupravených a nezjazdných cestách. Kto je na vine? No predsa cestári. Miliónkrát použité tvrdenie o tom, že ich zima prekvapila, však odmietajú. No a my sme sa na ich prácu rozhodli pozrieť zblízka. Tomáš Gerši nasadol ráno do kabíny pluhu k vodičovi Martinovi Richelovi z Národnej diaľničnej spoločnosti. Pred cestou z mesta na diaľnicu pripravili auto.
Na ceste s cestármi
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor a foto: Tomáš Gerši