Slovenka postavila školu na Madagaskare

Slovenka postavila školu na Madagaskare

Anežka Boriová bola úspešná podnikateľka. Aj napriek skvelo rozbehnutému biznisu si dokázala povedať stop – a rozhodla sa pomáhať. Očaril ju Madagaskar, kde bola na dovolenke, a preto jej bolo hneď jasné, že všetko sa bude točiť práve okolo tohto ostrova. Za vlastné peniaze tam postavila školu pre vyše 200 detí. Pavlovi Nátherovi povedala, čo bolo pre ňu najväčšou motiváciou.

Slovenka postavila školu na Madagaskare Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.



Autor: Pavol Náther; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame