"Čumilovia" pri dopravných nehodách

"Čumilovia" pri dopravných nehodách

„Boli sme pri tom! Dopravná nehoda v priamom prenose! Ešte dýchal“ - aj takéto komentáre sa objavujú na sociálnych sieťach, kde nie je ničím výnimočným, že si ľudia odfotografujú či nahrávajú zásah záchranárov a situáciu okolo nehody. Následne video zavesia na sieť a tešia sa z reakcií na ich „unikátny úlovok“. Neetické, nemorálne, odsúdeniahodné, tak prečo to ľudia robia? Aj na túto otázku skúšala nájsť odpoveď Sandra Vychlopenová spolu s vami: 

Nehody Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Skôr pomôcť ako fotiť či nahrávať – to je isto správnejšia cesta, a ak máme v aute aj deti, nezabúdajme na to, že do budúcna budú len kopírovať naše správanie.

Autorka: Sandra Vychlopenová; Ilustr.foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame