Hlásenie z mestských či dedinských rozhlasov bude možno čoskoro minulosťou. Sú totiž zastarané a ich oprava je drahá. Radnice na to peniaze nemajú, preto prechádzajú na modernejší systém - občanom posielajú sms správy. Pokračuje Tomáš Gerši.
Dedinský rozhlas Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Existuje aj aplikácia na komunikáciu medzi radnicou a občanmi. Ale za dva roky o ňu prejavili záujem len dvaja starostovia. Ako vás obce a mestá informujú o dianí? - o tom budeme hovoriť dnes večer....
Autor: Tomáš gerši; Ilustr.foto: Pixabay