Pravdepodobne sa vás to netýka, keďže ste si už s nami privstali, no sú rodičia, ktorí chodia do práce na deviatu či ešte neskôr a v tomto čase dávajú aj svoje deti do materskej školy. Učitelia sa hnevajú a hovoria, že to pre škôlkára nie je dobré - prečo - povie v príspevku Mária Hvozdíková.
Škôlka
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Mária Hvozdíková; Ilustr. foto: Pixabay