Od nového roka dostali výherné automaty v krčmách po celom Slovensku stopku. Niektorí majitelia pohostinstiev v Bratislave tvrdia, že im to znížilo tržby a veľa ich zákazníkov prešlo do herní, ktorým ešte nevypršala licencia. Do jednej vošiel s mikrofónom aj Tomáš Gerši - zastavil sa pri staršom pánovi, ktorý sústredene stláčal farebné tlačidlá...
Automaty Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Preto ak takéto kvízomaty v podnikoch nájdete, môžete to nahlásiť Finančnej správe.
Autor: Tomáš Gerši;Ilustr.foto: TASR