Zimný festival jedla

Zimný festival jedla

V zime je vonku nevľúdne, rýchlo sa stmieva a tak je náročné nájsť si zaujímavý program. Jednou z možností je dobré jedlo. Nie hocijaké, ale výnimočné. Dnes sa začína ďalsí ročník Zimného festivalu jedla v štyridsiatich reštauráciách po celom Slovensku. Jednu z nich v centre Bratislavy navštívil Tomáš Gerši. A vybral sa rovno do kuchyne za šéfkuchárom Gabrielom Uherom.

Zimný festival jedla Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.



Autor: Tomáš Gerši; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame