Parkovanie je pre niekoho nočnou morou, pre iného úplná hračka. Lenže to, že to niekomu nejde ešte neznamená, že je zlý vodič. Čo je však oveľa horšie - veľa šoférov sa čoraz častejšie správa arogantne. O parkovaní sa Roman Nadányi porozprával s inštruktorom v autoškole Dušanom Virdzekom:
Parkovanie na parkovisku
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Autor: Roman Nadányi; Ilustr. foto: TASR