Čoskoro budú mať Trenčania k dispozícii už tretí zberný dvor. Radnica ho v spolupráci s odpadovou spoločnosťou otvorí v mestskej časti Sever pre obyvateľov druhého najväčšieho sídliska Sihoť. Zároveň v meste pribudnú aj špeciálne kontajnery na kompozitný odpad na báze lepenky, teda na tzv. tetrapakové obaly. Viac povie Ctibor Michalka:
Trenčania budú mať už tretí zberný dvor
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Ctibor Michalka; Ilustr. foto: TASR