Po celý dnešný deň budeme chodiť po pracoviskách, ktoré sú aj dnes v pohotovosti. Hasiči, lekári, sestričky, vrátnici, šoféri... Veľa ľudí nemôže byť doma pri štedrovečernom stole. Patria tam aj zamestnanci rôznych opatrovateľských služieb. Martin Kalužák zašiel do Domu tretieho veku v bratislavskej Petržalke:
Vianoce v domove sociálnych služieb
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Martin Kalužák; ILustr. foto: TASR