Prešovská radnica začína vykupovať pozemky pod budúcim centrálnym mestským parkom. Bude pri sídlisku Sekčov, kde už vzniká ďalší park. Sídlisko, ktoré patrí k najväčším na Slovensku je totiž známe nedostatkom zelene. No objavili sa aj názory, že dva parky pri sebe sú zbytočným luxusom. Pokračuje Robert Latta:
Prešovské sídlisko bude mať až dva parky
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Robert Latta; Ilustr. foto: Pixabay