Nákladné autá dostali na všetkých zvolenských sídliskách červenú. Hoci mesto začalo s prvými opatreniami pred dvoma rokmi, ráznejšie proti nadrozmerným vozidlám zakročilo až teraz. Opatrením chce radnica zvýšiť počet voľných parkovacích miest. Podobný krok urobilo aj ďalšie mesto. Podrobnosti má Monika Tuková:
Nákladné autá dostali na všetkých zvolenských sídliskách červenú.
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Monika Tuková; Ilustr. foto: TASR