Prešovská radnica porušovala podľa Úradu pre verejné obstarávanie zákon pri výbere firmy na nakladanie s odpadom. Namiesto riadnej súťaže na niekoľko rokov totiž každé dva mesiace vypisovala vždy novú elektronickú súťaž. Mesto neuspelo s odvolaním sa a verdikt úradu je teda právoplatný. O pokute ešte nie je rozhodnuté. Pokračuje Robert Latta.
Prešovská radnica sa zrejme nevyhne pokute
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Robert Latta; Ilustr. foto: TASR