Už aj Košice majú prvé podzemné kontajnery. Osadili ich v mestskej časti Juh. Tri päťkubíkové nádoby nahradili 15 klasických kontajnerov. Tieto nové smetníky sú estetickejšie a neznečisťujú okolie. Pokračuje Lenka Bodová:
Už aj Košice majú podzemné kontajnery
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Lenka Bodová; Ilustr. foto: TASR