Už aj Košice majú podzemné kontajnery

Už aj Košice majú podzemné kontajnery

Už aj Košice majú prvé podzemné kontajnery. Osadili ich v mestskej časti Juh. Tri päťkubíkové nádoby nahradili 15 klasických kontajnerov. Tieto nové smetníky sú estetickejšie a neznečisťujú okolie. Pokračuje Lenka Bodová: 

Už aj Košice majú podzemné kontajnery Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Lenka Bodová; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame