Výzdoba na chodbe paneláka v bratislavskom Pentagone v mestskej časti Vrakuňa kedysi vydržala týždne. Také sú spomienky obyvateľov na bývanie pred 30 rokmi kedysi v pokojnej štvrti. Tá sa postupne zmenila na centrum drogovej kriminality. Obyvatelia sa ale chcú k idylke vrátiť, i keď vedia, že to nepôjde ľahko. Na nedávnom stretnutí kompetentných s obyvateľmi sídliska nahrával Tomáš Gerši.
Stretnutie kompetentných s občanmi v Pentagone Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
V Pentagóne dozerajú na to, čo sa na sídlisku deje mestskí policajti, v osadách na východe Slovenska zasa poriadok strážia rómske hliadky. S jednou sme boli v teréne. Reportáž odvysielame po 14. hodine.