Na Slovensku je evidovaných vyše tri milióny áut.
Na Slovensku je evidovaných vyše tri milióny áut! A parkovacích miest stále málo! Preto autá stoja na chodníkoch či trávnikoch. Divoko sa parkuje aj na jednom zo sídlisk v Komárne. Mesto sa posnažilo a rozhodlo sa zaviesť poriadok osadením jediného stĺpika. Obyvateľom priľahlej bytovky však osoh nepriniesol. Práve naopak. A dnes sa za to navzájom obviňujú - mesto a polícia. Viac už povie Michal Čabák.
Občan za dverami Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Redaktor: Michal Čabák; Ilustr. foto: geralt