Vysokoškoláci René a Denis precestovali už veľa krajín najmä na Balkáne, ale zdolali aj najsevernejší pevninský maják sveta v nórskom Gamviku. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby toto všetko nezvládli na takzvaných babetách! Zážitky porozprávali Igorovi Danišovi.
Keď Babeta ide do sveta
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Igor Daniš; Ilustr. foto: TASR