Strach o život - s takýmto pocitom vychádzajú takmer denne obyvatelia bratislavského sídliska nazvanom Pentagon zo svojich bytov. Toto miesto je neslávne známe drogovou kriminalitou, častými vyhrážkami či napadnutiami. Zlepšiť to mala od septembra nepretržitá hliadka mestských policajtov. Či sa niečo od ich príchodu zmenilo zisťoval Tomáš Gerši, ktorý už raz nebezpečnú situáciu na sídlisku vo Vrakuni zažil.
Pentagon strážia mestskí policajti už vyše mesiaca Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Ďalšie východiská sa preto budú snažiť nájsť budúci týždeň (22. novembra) na spoločnom stretnutí starosta Vrakune, primátor Bratislavy a občania sídliska