Mesto Martin môže opäť slobodne nakladať so svojimi financiami. Po 17 mesiacoch sa dočkalo konca nútenej správy. Mestské zastupiteľstvo tak menilo rozpočet ešte na tento rok. Oproti krízovému je takmer o dva a pol milióna vyšší. Peniaze pôjdu aj na odmeny poslancov či platy zamestnancov. Pokračuje Dagmar Uradníková.
Koniec nútenej správy v Martine
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Dagmar Uradníková; Ilustr. foto: TASR