Koniec nútenej správy v Martine

Koniec nútenej správy v Martine

Mesto Martin môže opäť slobodne nakladať so svojimi financiami. Po 17 mesiacoch sa dočkalo konca nútenej správy. Mestské zastupiteľstvo tak menilo rozpočet ešte na tento rok. Oproti krízovému je takmer o dva a pol milióna vyšší. Peniaze pôjdu aj na odmeny poslancov či platy zamestnancov. Pokračuje Dagmar Uradníková.

Koniec nútenej správy v Martine Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.



Autorka: Dagmar Uradníková; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame