Búranie autobusovej stanice na bratislavských Mlynských Nivách neznamená iba kopec zbytočného odpadu, ktorý skončí na skládke. Napríklad časť spišského travertínu z obloženia stanice prevezú aj k nám - do budovy Slovenského rozhlasu, kde ešte poslúži nejaký ten čas. Viac povie Marián Kukelka.
Travertín z autobusovej stanice skončí aj v rozhlase Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Marián Kukelka; Ilustr. foto: TASR