Misia v Angole

Misia v Angole

Po skončení vysokej školy sa rozhodla ísť na jeden rok na misie. Keďže bola roky aktívna v saleziánskom spoločenstve, voľba bola jasná - saleziánske misijné dobrovoľníctvo. Po absolvovaní prípravy prišla jej prvá misijná skúsenosť v africkej Angole. Slúžila tu v škole kde chodilo niekoľko stoviek detí, a tiež v miestnom saleziánskom Oratóriu. Čo sa očakáva od misionárskej práce, sa porozprávala saleziánska misionárka Veronika Rendeková s Martinom Ďurčom.

Misia v Angole Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Redaktor: Pavol Náther; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame