Predkovia verili, že duša nezomiera

Predkovia verili, že duša nezomiera

Ľudia po stáročia verili, že existuje niečo medzi nebom a zemou, že telo človeka má aj svoju dušu, ktorá po smrti putuje na druhý svet. V minulosti sa zomieralo doma a pri úmrtí mala domácnosť svoje rituály. V čo sa verilo a čo možno pretrvalo dodnes zmapovala Ľubomíra Goljerová.

Predkovia verili, že duša nezomiera Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Ľubomíra Goljerová; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame