Na Slovensku je 142 samostatných Staníc technickej kontroly a sú vyťažené na 50 percent. Oproti roku 2010 je to nárast viac ako o tretinu. Od jesene mali liberalizovať STK-čky, čiže iba ten, kto splní podmienky, môže podnikať. Igor Daniš zisťoval, čo je v tejto problematike nové a oslovil Petra Hulmanna z Národnej asociácie staníc technickej kontroly:
Liberalizácia Staníc technickej kontroly Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Igor Daniš; Ilustr. foto: TASR