Študenti "vykupujú" bezplatné lístky na vlak

Študenti "vykupujú" bezplatné lístky na vlak

Už tri roky sa študenti aj dôchodcovia vozia vlakmi zadarmo. Počet bezplatných lístkov na daný vlak je však limitovaný a boj o ne preto veľký, najmä v piatok a v nedeľu popoludní, keď sú často beznádejné obsadené hlavne študentmi. Tí však našli spôsob, ako so systémom ľudovo povedané vybabrať. Pokračuje Tomáš Gerši. 

Študenti 'vykupujú' bezplatné lístky na vlak Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.



Autor: Tomáš Gerši; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame