Už tri roky sa študenti aj dôchodcovia vozia vlakmi zadarmo. Počet bezplatných lístkov na daný vlak je však limitovaný a boj o ne preto veľký, najmä v piatok a v nedeľu popoludní, keď sú často beznádejné obsadené hlavne študentmi. Tí však našli spôsob, ako so systémom ľudovo povedané vybabrať. Pokračuje Tomáš Gerši.
Študenti 'vykupujú' bezplatné lístky na vlak Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Tomáš Gerši; Ilustr. foto: TASR