Detskú liečebňu Slniečko v Kremnických Baniach po viac ako 60-tich rokoch zatvorili pre nedostatočne poskytovanú zdravotnú starostlivosť a finančné problémy. Liečili sa tam deti so skoliózou, respiračnými ochoreniami, psychickými poruchami či metabolickými ťažkosťami. Čo bude s budovami, do ktorých nedávno ministerstvo zdravotníctva investovalo tisíce eur? Zisťovala Vladimíra Legíňová.
Detskú liečebňu Slniečko zatvorili Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Vladimíra Legíňová; Ilustr. foto: TASR