Mesto Nitra chce pokutovať dopravcu

Mesto Nitra chce pokutovať dopravcu

Nitra chce od novembra pokutovať dopravcu Mestskej autobusovej dopravy sumou 1 000 eur za každý vynechaný spoj. Radnica tak ďalej odmieta tolerovať masívne výpadky spojov pre nedostatok vodičov, ktoré v meste pod Zoborom trvajú už od júna. Viac povie Dáša Hodálová.

Mesto Nitra chce pokutovať dopravcu Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


 

Autorka: Dáša Hodálová; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame