Nitra chce od novembra pokutovať dopravcu Mestskej autobusovej dopravy sumou 1 000 eur za každý vynechaný spoj. Radnica tak ďalej odmieta tolerovať masívne výpadky spojov pre nedostatok vodičov, ktoré v meste pod Zoborom trvajú už od júna. Viac povie Dáša Hodálová.
Mesto Nitra chce pokutovať dopravcu
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Dáša Hodálová; Ilustr. foto: TASR