Deti patria do prírody

Deti patria do prírody

Skupinka rodičov a detí z Považskej Bystrice sa jedného dňa vybrala na štvordňovú túru do pohoria Javorníkov. A prečo o tom hovoríme? Možno preto, že takýchto rodín je u nás čoraz menej. Mamy a otcovia, ktorých vám teraz predstaví Michal Herceg si myslia, že deti do hôr patria a to už odmalička. Zo svojho výletu nakrútili aj film, ktorý by chceli prezentovať na tematických festivaloch či v materských centrách. Prvá hovorí Eva Čičkánová.

Deti patria do prírody Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autor: Michal Herceg; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame