Problém nájomníkov v reštituovaných bytoch bez možností odkúpenia.
V nasledujúcej reportáži redaktorky Slávky Gáborovej sa vrátime k dlhodobému problému, s ktorým sa naša spoločnosť borí už vyše 25 rokov. Ide o bytovú otázku nájomníkov, ktorí zostali bývať v reštituovaných bytoch bez možnosti ich odkúpenia. Na začiatku tohto roka sa mali sťahovať do náhradných nájomných bytov, ktoré mali zabezpečiť samosprávy, aby tak splnili povinnosť určenú zákonom z roku 2011. Nestalo sa.
Občan za dverami
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Slávka Gáborová; Ilustr. foto: Geralt