Hubárska sezóna je v plnom prúde. Vidieť to nielen v horách, ale aj na trhoviskách či internete. Mnohí hubári sa totiž snažia svoje úlovky speňažiť predajom. A niekedy aj bez potrebného certifikátu. Na jednom z bratislavských trhovísk nahrával Tomáš Gerši.
Predaj húb bez certifikátu je zakázaný Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Tomáš Gerši; Ilustr. foto: TASR