Problémy s kúrením v Novom Meste nad Váhom

Problémy s kúrením v Novom Meste nad Váhom

Obyvatelia sídliska SNP v Novom Meste nad Váhom sa sťažujú na rekonštrukciu dodávky tepla. Mali ju ukončiť v septembri, no vyše dve tisícky obyvateľov má v bytoch aj v týchto chvíľach zimu. Investorom je Mestský bytový podnik, ktorý obyvateľom sľubuje kompenzáciu a tiež ukončenie prác do dvoch týždňov. Pokračuje Ctibor Michalka:

Problémy s kúrením v Novom Meste nad Váhom Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autor: Ctibor Michalka; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame