Obyvatelia sídliska SNP v Novom Meste nad Váhom sa sťažujú na rekonštrukciu dodávky tepla. Mali ju ukončiť v septembri, no vyše dve tisícky obyvateľov má v bytoch aj v týchto chvíľach zimu. Investorom je Mestský bytový podnik, ktorý obyvateľom sľubuje kompenzáciu a tiež ukončenie prác do dvoch týždňov. Pokračuje Ctibor Michalka:
Problémy s kúrením v Novom Meste nad Váhom Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Ctibor Michalka; Ilustr. foto: Pixabay