Na košickej hlavnej pošte budú mať výťah

Na košickej hlavnej pošte budú mať výťah

Na hlavnej pošte v Košiciach stále nemajú bezbariérový prístup. Po kritike verejnosti i rôznych organizácií namontujú sklenený výťah, ktorý by uľahčil situáciu najmä vozičkárom. Tí si administratívne veci totiž vybavujú s úradníčkou priamo na rušnej ulici. Pokračuje Lenka Bodová.

Na košickej hlavnej pošte budú mať výťah Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Lenka Bodová; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame