Nočná mora, niečo hrozné, katastrofálne podmienky... Týmito výrazmi označili ľudia prostredie na Cudzineckej polícii v Bratislave. O nevyhovujúcich priestoroch a nekonečnom čakaní vedia kompetentní už dlhšie. Ale aj napriek tomu sú cudzinci stále odkázaní na návštevu úradu, ktorý sídli v ošarpanej starej budove zastrčenej v petržalskom sídlisku. Pozrieť sa tam bol pred pár dňami Martin Kalužák.
Realita na cudzineckej polícii Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Dobrá správa je, že cudzinecká polícia by sa mala do konca roka presťahovať na nové miesto. Kam presne a do akých podmienok, povieme po 14. hodine.