Čo s odpadom z exotického ovocia?

Čo s odpadom z exotického ovocia?

Je odpad z exotického ovocia, ktoré striekajú pesticídmi pre prírodu nebezpečný? Odborníci tvrdia, že nie. Šupy z banánov či pomarančov sa navyše dajú využiť aj hospodárnejšie, než len vyhodiť. Pár tipov má Martin Kalužák.

Čo s odpadom z exotického ovocia? Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autor: Martin Kalužák; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame