Na Slovensku možno budeme mať voňavé vlaky, vlastne, už ich tak trochu máme. Keďže v dopravných prostriedkoch to veľakrát nevonia príliš vábne a príjemná aróma dokáže cestovanie spríjemniť, slovenské železnice prišli s novinkou – voňavými vagónmi. Skúšobne ich testujú v dvoch IC vlakoch a v niekoľkých aj na východe Slovenska. Na jeden z nich si počkali na bratislavskej hlavnej stanici Sandra Vychlopenová a hovorca Železničnej spoločnosti Slovensko Tomáš Kováč:
Voňavé vlaky Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Naozaj to vyzerá tak, že testovanie bude úspešné a my budeme mať oveľa príjemnejšie cestovanie vo vlakoch.