Hlavné mesto má problémy pre verejné osvetlenie

Hlavné mesto má problémy pre verejné osvetlenie

Hlavné mesto porušilo zákon, keď priamo vybralo súkromníka, ktorý desaťročia prevádzkoval v Bratislave verejné osvetlenie a podpísalo s ním zmluvu na ďalší rok – tvrdí to Úrad pre verejné obstarávanie. Magistrát sa proti tomu odvolal, no neuspel, preto sa obracia na súd. Pokračuje Matej Baránek

Hlavné mesto má problémy pre verejné osvetlenie Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.



Autor: Matej Baránek; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame