Hlavné mesto porušilo zákon, keď priamo vybralo súkromníka, ktorý desaťročia prevádzkoval v Bratislave verejné osvetlenie a podpísalo s ním zmluvu na ďalší rok – tvrdí to Úrad pre verejné obstarávanie. Magistrát sa proti tomu odvolal, no neuspel, preto sa obracia na súd. Pokračuje Matej Baránek
Hlavné mesto má problémy pre verejné osvetlenie
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Matej Baránek; Ilustr. foto: TASR