Ako sme dnes už vo vysielaní hovorili, pred 15 a viac rokmi odchádzali ľudia zo Slovenska do zahraničia hlavne za lepším zárobkom a vyšším životným štandardom. To sa ale dnes už podľa odborníkov pomaly mení. Slováci sa začínajú vracať naspäť a ťažiť z toho, čo im dali dlhoročné skúsenosti za hranicami. Viac povie Martin Kalužák.
Slováci sa vracajú zo zahraničia sebavedomejší
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Martin Kalužák; Ilustr. foto: TASR