Viete si predstaviť, že by ste pracovali bez nároku na honorár - iba tak, lebo vás to baví? Veľakrát pritom ide o psychicky namáhavú prácu. Presvedčil sa o tom aj Lukáš Mano, ktorý v rámci aktuálneho Týždňa dobrovoľníctva navštívil dve humanitné organizácie v Košickom kraji.
Týždeň dobrovoľníctva Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
To bol názor jedného z tých, ktorým dobrovoľníci uľahčujú a spríjemňujú život.
Autor: Lukáš Mano; Ilustr. foto: TASR