Už na budúci rok má byť v Košiciach 14 stanovíšť s viac ako dvoma stovkami bicyklov. Tie si záujemcovia budú môcť za poplatok požičať na krátke vzdialenosti. Ide o verejný prenájom bicyklov, čiže takzvaný bajkšering. Aktivisti ale tvrdia, že služba je zbytočná, keďže mestu chýbajú cyklotrasy. Viac povie Lenka Bodová:
Verejný prenájom bicyklov v Košiciach Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Lenka Bodová; Ilustr. foto: Pixabay