Kedysi sa chodilo čerpať palivo do auta do hotelov, bánk alebo do lekární. Áno, história čerpacích staníc je zaujímavá - dnes sú to multifunkčné miesta oddychu na zastavenie a načerpanie paliva aj síl, ale kedysi to bolo úplne inak. Na začiatok minulého storočia nás zavedie Sandra Vychlopenová. Najprv sa však pýtala v uliciach, či si viete predstaviť, ako kedysi čerpacie stanice vyzerali:
História tankovania
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Sandra Vychlopenová; Ilustračné foto: Pixabay