Obyvatelia bytovky v bratislavskej Rači sa už nechcú viac prizerať, ako im cezpoľní nosia ku kontajnerom nepotrebné kusy veľkého odpadu. Z postelí či zo skríň si tam dokonca už urobili ľudia bez domova obývačku. Redaktorovi Tomášovi Geršimu o probléme povedal poslucháč Tibor.
Nelegálna skládka na sídlisku Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Či mesto poskytuje na to aj nejaký príspevok, koľko sa platí za prenájom pozemku pod stojiskom a ako je to v iných mestách vám povieme po 13. hodine.
Autor a foto: Tomáš Gerši