LADA svetom - tentoraz bez áut

LADA svetom - tentoraz bez áut

Počas celého leta sledujeme v Rádiu Slovensko aj expedíciu LADA svetom. Na dvoch tridsaťročných "žigulakoch" prešla už krajinami ako Pakistan, Nepál, či India. Neodradili ich horúčavy, vojenské zóny, zosuvy pôdy, ani monzúny. Hlavné mesto Mjanmarska, známejšie pod menom Barma, však prekvapilo aj týchto skúsených cestovateľov a na hraniciach s Thajskom prišiel ešte väčší šok! O týchto zvratoch povedal Dáši Omastovej cestovateľ a dobdrodruh Marián Grofčík.

LADA svetom - tentoraz bez áut Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

V Rádiu Slovensko budeme držať všetky palce, ktoré máme, aby to vyšlo a aby LADA svetom splnila svoju misiu. O tom, či sa im to podarí vás budeme samozrejme informovať.

Galéria

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg
Autorka: Dáša Omastová; Foto: LADA svetom

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame