Nadácia Ekopolis určila miesto, kde sa bude pracovať do poslednej kvapky potu. A motoristickí novinári vystrojení náradím sa pustili do neľútostného boja s džungľou, ktorá pohltila cyklocestičku vo Vysokej pri Morave. Na sprejazdnení časti úseku medzinárodnej turistickej cyklotrasy nechýbal ani Igor Daniš a ako prvého oslovil Michala Hladkého zo Slovenského cykloklubu:
1. časť Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Zatiaľ ide o bežné čistenie bežnej cyklocesty, ale Ján Roháč z Nadácie Ekopolis
pripomenul, že táto trasa je naozaj výnimočná. Má pohnutú históriu pokvapkanú krvou:
2. časť Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.